Nasza historia

Nasz autoryzowany punkt handlowy Kärcher Center Krawczyk istnieje na lokalnym rynku od połowy 2021 roku. Od tamtej pory zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem oraz serwisowaniem renomowanych produktów marki Kärcher. Zarówno ogromne doświadczenie w obsłudze tego rodzaju sprzętu, jak i odpowiednio wyszkoleni pracownicy, pozwalają nam dostarczać na rynek biznesowy i konsumencki profesjonalne rozwiązania myjąco-czyszczące.

Jeżeli szukasz oryginalnego i fabrycznie nowego sprzętu marki Kärcher, koniecznie odwiedź nasz salon stacjonarny Kärcher Center Krawczyk w Bochni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. wydajne myjki ciśnieniowe, odkurzacze piorące, mopy elektryczne, zamiatarki, myjki parowe i wiele więcej!

Dodatkowo u nas nie tylko kupisz, ale również i wypożyczysz wybrane urządzenia czyszczące marki Kärcher. Dzięki temu sprawnie zajmiesz się pielęgnacją przestrzeni domowych lub biurowych bez konieczności kupowania sprzętu. To idealne rozwiązanie szczególnie dla niewielkich firm lub ekip sprzątających, poszukujących niezawodnych urządzeń czyszczących do sporadycznej pracy wyłącznie przez krótki czas.

Pragniemy zapewnić naszym klientom biznesowym oraz indywidualnym kompleksowe wsparcie posprzedażowe i fachowe doradztwo na każdym etapie zakupów. Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe i pomagamy zrealizować całą ścieżkę reklamacyjną. Gwarantujemy serwis oparty wyłącznie o oryginalne części zamienne, dzięki czemu naprawione urządzenia mogą funkcjonować dalej z zachowaniem pełnej wydajności.

Odwiedź nasz salon stacjonarny już teraz i nie przegap dziesiątek promocji na profesjonalny sprzęt dla domu i biznesu marki Kärcher!