Maszyny od Kärcher Center Krawczyk na bocheńskim rynku

Rynek w Bochni – sprzątanie 2022

O ultra wysokiej skuteczności maszyn sprzątających marki Kärcher, mogli tuż przed Wielkanocą przekonać się mieszkańcy Bochni. Wszystko za sprawą akcji sprzątania bocheńskiego rynku, której inicjatorem był nasz autoryzowany salon Kärcher Center Krawczyk.

Bochnia – sprzątanie rynku maszynami Kärcher

O tym, jak trudno utrzymać w czystości ogromne połacie terenu doskonale wiedzą profesjonalne firmy sprzątające. Do takich powierzchni zalicza się m.in. bocheński rynek, którego konserwacja i czyszczenie nie należy do zajęć szybkich i przyjemnych. Pomocną dłoń wyciągnął znany na całym świecie producent maszyn sprzątających – marka Kärcher.

Dzięki inicjatywie naszego serwisu Kärcher Center Krawczyk w Bochni, udało się zorganizować rewolucyjny pokaz możliwości innowacyjnych maszyn czyszczących, które szybko i bezproblemowo uporały się z zabrudzeniami na rynku w Bochni. Do akcji przystąpiły dwie nowoczesne maszyny: Kärcher MIC 35 (zamiatarka i automat szorujący) oraz Kärcher MC 50 (do czyszczenia na mokro), które w duecie dały pokaz swoich możliwości. Po całej akcji rynek w Bochni został gruntownie odświeżony, a każdy spacerowicz mógł w tym czasie zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami czyszczącymi marki Kärcher.