Skorzystaj z możliwości wypożyczenia profesjonalnego sprzętu marki Kärcher. Pracuj bez przeszkód tak długo, jak tylko potrzebujesz i płać wyłącznie za czas najmu. Idealne rozwiązanie dla ekip sprzątających, przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Dysponujemy rozwiązaniami zarówno z linii profesjonalnej dla firm, jak i typowo konsumenckiej dla domu i ogrodu. Tym samym możesz w prosty sposób zadbać o czystość powierzchni nie tylko w swojej firmie, ale również i w mieszkaniu, garażu, warsztacie czy przydomowym ogrodzie.

Puzzi 10/1

ODKURZACZ PIORĄCY

Wynajem / 24h

80 zł

Kaucja

500 zł

HD 5/15

Myjka ciśnieniowa

Wynajem / 24h

130 zł

Kaucja

500 zł

SG 4/4

Parownica

Wynajem / 24h

80 zł

Kaucja

500 zł

HD 13/18

Myjka ciśnieniowa

Wynajem / 24h

200 zł

Kaucja

500 zł

K7 PREMIUM

Myjka ciśnieniowa

Wynajem / 24h

100 zł

Kaucja

500 zł

HDS 10/20

Myjka ciśnieniowa

Wynajem / 24h

300 zł

Kaucja

1000 zł

NT65

ODKURZACZ NA SUCHO I MOKRO

Wynajem / 24h

130 zł

Kaucja

500 zł

BDS 33/180

Szorowarka

Wynajem / 24h

120 zł

Kaucja

500 zł

Podane wyżej ceny są cenami brutto

Jesteś zainteresowany wynajmem?

Wypełnij formularz kontaktowy -  podaj nazwę produktu, oraz przewidywany termin wynajmu i zwrotu urządzenia. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić dostępność. 

Wypożyczalnia Kärcher Center Krawczyk

Nasz autoryzowany punkt handlowy w Bochni, dysponuje oryginalnym i w pełni funkcjonalnym sprzętem marki Kärcher. Urządzenia wynajmowane są na okres 24 godzin. Taka forma finansowania jest wysoce korzystna dla osób czy przedsiębiorców, korzystających z tego typu sprzętu myjąco-czyszczącego sporadycznie. Dodatkowo w naszym sklepie istnieje możliwość zakupu chemicznych środków pielęgnujących, dedykowanych pod konkretne urządzenia myjące.

Wynajem urządzeń Kärcher – poznaj korzyści

 • Płacisz wyłącznie za czas najmu i otrzymujesz w pełni funkcjonalny sprzęt
 • Wybierasz spośród kilku dogodnych form płatności (gotówkowych lub kartą)
 • Możesz wypożyczyć produkt wraz z dostawą pod wskazane miejsce (za dodatkową opłatą)
 • Każdy sprzęt jest indywidualnie ubezpieczony
 • Atrakcyjne zniżki i terminy wynajmu dla stałych klientów
 • Proste warunki wynajmu, określone w regulaminie

Zamawiaj z dostawą pod wskazany adres!

Wypożyczone urządzenie możesz zarówno odebrać w naszym punkcie stacjonarnym, jak i zlecić nam jego transport pod wskazany przez Ciebie adres. 

Obsługujemy takie miejscowości jak:

Bochnia, Brzesko, Kraków, Rzezawa, Nowy Wiśnicz, Czchów, Zakliczyn, Wojnicz, Tarnów, Niepołomice, Okulice, Szczurowa, Nowe Brzesko, Czchów, Dobczyce, Limanowa, Tymbark, Mszana Dolna, Myślenice, Wieliczka, Siepraw, Mogilany, Kokotów, Balice, Łapanów, Krzeszowice, Skała, Skawina, Słomniki, Świątniki Górne, Czernichów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kocmyrzów-Luborzyca, Liszki, Michałowice, Mogilany, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki, Bilczyce, Gdów, Książnice, Nowy Wiśnicz, Drwinia, Lipnica Murowana, Trzciana, Jadowniki, Dębno, Czarna Tarnowska.

Niezbędne dokumenty przy pierwszym najmie

Osoby fizyczne:

 • Dowód osobisty
 • Dwa dokumenty potwierdzające adres zameldowania z dowodu osobistego (np. rachunek za media stacjonarne, prawo jazdy, paszport)

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą:

 • Dowód osobisty
 • Drugi dokument tożsamości potwierdzający adres zameldowania z dowodu osobistego
 • Dokumenty rejestrowe: zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, zaświadczenia o nadaniu numerów NIP oraz REGON
 • Pisemne pełnomocnictwo (podpisane przez właściciela firmy) upoważniające do zawierania umów i odbioru sprzętu osobę, która zgłasza się po odbiór sprzętu (pierwszy wynajem osobiście przez właściciela)

Spółki prawa handlowego:

 • Dokumenty rejestrowe: wyciąg z rejestru handlowego z numerem KRS (nie starszy niż 3 miesiące), zaświadczenia o nadaniu numerów NIP oraz REGON
 • Pisemne pełnomocnictwo spółki (podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania spółki) upoważniające do zawierania umów i odbioru sprzętu osobę, która zgłasza się po odbiór sprzętu

Wypożyczalnia Kärcher Bochnia – dane adresowe

Odwiedź nasz autoryzowany punkt stacjonarny pod adresem:

Adres

ul. Brzeska 57, 32-700 Bochnia

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00
Sb.: 8:00 - 13:00

Kontakt

tel. +48 794 507 407
e-mail: sklep@karcherkrawczyk.pl