Urodziny Kärcher Center Krawczyk – impreza już 28.05.2022

Salon Kärcher Center Krawczyk w Bochni obchodzi swoje pierwsze urodziny! Już w sobotę 28 maja odbędzie się z tej okazji mega impreza dla wszystkich chętnych osób! Przewidujemy szereg mega atrakcji dla młodszych i starszych uczestników spotkania – w tym przesłodki tort urodzinowy, pyszne kiełbaski z grilla oraz wybrane produkty marki Kärcher w skandalicznie niskich cenach! Wstęp oczywiście wolny i mile widziany!

Urodziny salonu Kärcher Center Krawczyk w Bochni

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Bochni i okolic, wielbicieli marki Kärcher oraz łowców promocji na spotkanie urodzinowe w salonie Kärcher Center Krawczyk! Impreza odbędzie się 28 maja 2022 roku, od godz. 8:00 do 13:00, pod siedzibą naszego salonu: ul. Nad Babicą 2, Bochnia.

Zapewniamy liczne atrakcje, w tym:

  • słodki tort urodzinowy dla naszych gości
  • przepyszne kiełbaski z grilla
  • mega promocje na wybrane produkty marki Kärcher
  • pokazy i testy znanych urządzeń marki Kärcher
  • rodzinną atmosferę i frajdę dla najmłodszych!

Czekamy na Ciebie!

Myjka Kärcher WV 2 i odkurzacz Kärcher WD3 w gigantycznej przecenie!

Z okazji naszych urodzin, przygotowaliśmy coś ekstra! Innowacyjną myjkę WV 2 kupisz u nas za jedyne 219 zł, a popularny odkurzacz WD3 za jedyne 249 zł! Istne szaleństwo cenowe tylko u nas!

Sprawdź i przekonaj się sam! Zapraszamy: 28 maja 2022 roku, od godz. 8:00 do 13:00, pod siedzibą naszego salonu: ul. Nad Babicą 2, Bochnia.