Wielkie otwarcie salonu Kärcher Center Krawczyk

Bez dobrego sprzętu ciężko wyobrazić sobie różnego rodzaju zabiegi czyszcząco-pielęgnacyjne w domu, ogrodzie lub w firmie. Właśnie takie założenie przyświecało naszej inicjatywie otwarcia salonu Kärcher Center Krawczyk w Bochni. Już teraz możesz odwiedzać nasz punkt stacjonarny i wybierać spośród setek profesjonalnych urządzeń dla domu i biznesu!

Oferta Kärcher Center Krawczyk

Klienci naszego salonu mogą nie tylko kupić, ale również i wypożyczyć profesjonalny sprzęt myjąco-czyszczący. Dysponujemy wyłącznie oryginalnymi produktami i gwarantujemy w pełni funkcjonalne rozwiązania dla domu i biznesu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. myjki ciśnieniowe, odkurzacze, myjki parowe, roboty sprzątające, zamiatarki i mopy elektryczne. W dodatku olbrzymia różnorodność modeli pozwala dostosować sprzęt do konkretnych wymagań klienta.

To jednak nie wszystko! Zakres usług naszego salonu w Bochni obejmuje również kompleksowy serwis urządzeń marki Kärcher. Zajmujemy się diagnostyką, naprawą i realizacją ścieżki reklamacyjnej u producenta. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić!

Odwiedź nasz salon pod adresem:

ul. Nad Babicą 2

32-700 Bochnia

tel. 794 570 710