Szukasz niezawodnego narzędzia do szybkiego i skutecznego zbierania liści oraz piasku z posadzki? To doskonała okazja, aby skorzystać z mega promocji na ultra wydajną zamiatarkę ręczną Kärcher S 4! Już teraz ten sprzęt może być Twój za jedyne 459 zł brutto. Zamów do domu lub firmy i ciesz się profesjonalnym rozwiązaniem sprzątającym. Dowiedz się, dlaczego warto zainteresować się akurat tym produktem. Poznaj szczegóły promocji i nie czekaj!

Promocja! Zamiatarka Kärcher S 4 za jedyne 459 zł

Nie czekaj i już teraz sprawdź szczegóły promocji, którą objęta jest zamiatarka ręczna Kärcher S 4. To funkcjonalne urządzenie za sprawą swojej konstrukcji, sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i profesjonalnych. Model ten wyposażony został w szczotkę walcową i boczną, dzięki czemu łączna szerokość zamiatania wynosi aż 51 cm. Tym samym urządzenie dysponuje wydajnością powierzchniową na poziomie aż 1800 m. Ponadto producent zadbał również o szereg usprawnień konstrukcyjnych, które przekładają się na komfort i bezpieczeństwo w posługiwaniu się omawianym sprzętem.

Szczegóły promocji

Promocja na niższą cenę zamiatarki Kärcher S 4 obowiązuje od 15.10 do wyczerpania zapasów. Tym samym zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty już teraz! Jednocześnie gwarantujemy, że produkt objęty promocją jest w pełni nowy i oryginalny. W cenie 459 zł zyskujesz zatem solidny sprzęt do szybkiego oczyszczania posadzki z zalegających liści, piasku lub innych sypkich zanieczyszczeń.